خرید اینورتر اینوت Invt با مشاهده قیمت انواع  اینورتر اینوت مدل های GD10, GD20, GD200A, GD270, GD350A در جشنواره فروش ویژه با توان های 0.37KW الی 630KW و گارانتی 18 ماهه شرکتی در نمایندگی رسمی اینوتر اینوت

جهت مشاهده قیمت و کسب اطلاعات صحیح برای انتخاب مدل و خرید اینورتر اینوت میتوانید  از طریق مطالعه این لینک یا تماس رایگان با کارشناسان تخصصی الکتروبازار در تماس باشید تا از بین مدلهای مختلف ،مدل متناسب با نیاز شما پیشنهاد شود.

تماس با ما جهت خرید و استفاده از درصد تخفیف جشنواره فروش 46012980-021، 09020082182
قیمت اینورتر اینوت INVT خرید

آشنای کلی با انواع اینورترهای اینوت

قیمت اینورتر اینوت را میتوانید با به مراجعه به بخش فروشگاه سایت و انتخاب مدل مد نظر مشاهد فرمایید و در صورت نیاز به مشاوره فنی، از طریق تماس با همکاران فنی امکان گرفتن مشاوره فنی رایگان جهت خرید اینورت اینوت فراهم میباشد.

البته در ادامه مشخصات کلی مدل های مختلف به صورت مختصر بیان شده اما برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص مشخصات عمومی، مشخصات فنی، انواع کاربری و مدل های مختلف با انتخاب مدل مدنظر قابل مشاهد خواهد بود.

مقایسه قیمتی درایو اینوت با سایر رقبا

قیمت اینورتر اینوت با درنظر گرفتن کیفیت بسیار خوب انواع مدلهای آن و در مقایسه با سایر برندهای هم رده کیفیتی بسیار رقابتی و مناسب میباشد.

به جرات میتوان گفت از نظر کیفیت درایوهای اینوت با برندهای بسیار مطرح اروپایی قابل رقابت است و در کنار این شرایط کیفی، از نظر قیمت نیز این برند حتی با برندهای ضعیف چینی نیز رقابت میکند. از اینرو پایین بودن قیمت اینورتر اینوت در کنار کیفیت عالی آن، درایوهای این برند را تبدیل به بهترین گزینه انتخابی برای کاربران کرده به طوری که در سه سال اخیر INVT جای بسیاری از برندهای رقیب رو درصنعت گرفته و بسیار سریع رو به رشد میباشد.

مشاهده قیمت اینورتر اینوت

مشخصات عمومی درایو اینوت INVT

اینورتر اینوت INVT در مدل ها و قیمت های مختلف به بازار عرضه میشود که متداول ترین  مدل ها GD10, GD20, GD200A, GD270 و  GD350A میباشند که هرکدام از آنها به صورت تخصصی در کاربری های مختلف امکانات ویژه و تخصصی ارائه میدهند.

درایو اینوت INVT یکی از بهترین برند های معتبر در سطح دنیا میباشد که  با کیفیت و قیمت های استثنایی توجه بسیاری از مصرف کنندگان را جلب نموده است. تکنولوژی ساخت اولیه این برند از آمریکا بوده و در چین ساخته میشود.

خرید اینورتر اینوت باید با آشنایی کامل نسبت به نیازمندی ها و توجه به مدل های مختلف آن انجام شود چراکه بستگی به مدل و مشخصات، قیمت اینورتر اینوت در مدل های  مختلفی میتواند بسیار متفاوت باشد.

در اکثر مدل های اینورتر invt کلیه نیازمندهای متداول کاربری های عمومی دیده شده و بستگی به زمان طراحی امکانات به روز در آنها گنجانده شده است. این اینورترها از رنج توانی 0.25 کیلووات تا 630 کیلووات و به دو صورت تک فاز و سه فاز در کلاسهای ولتاژی 200 و 400 ولت در بازار ایران ارائه میشوند.

کاربری اینورتر اینوت INVT

درایو های اینوت INVT میتواند در کاربری های مختلفی چون پمپ، فن، نوار نقاله، کمپرسور، آسیاب، سنگ شکلن، همزن، فرز، دستگاه تراش و بسیاری دیگر از کاربریها مورد استفاده قرار گیرند فقط لازم است که حین خرید  اینورتر اینوت به غیر از قیمت اینورتر اینوت به مدل متناسب با نیاز خود دقت کنید که دراین خصوص کارشناسان متخصص الکتروبازار میتوانند راهنمای شما باشند.

امکانات درایو اینوت INVT

شرکت اینوت بسته به مدل اینورتر امکانات مختلف و تخصصی را به صورت استاندار و یا آپشن در نظر گرفته  که با بررسی دقیق مدل های مختلف میتوانید در ادامه با این امکانات آشنا بشوید اما به صورت عمومی امکاناتی چون ورودی ها و خروجی های دیجیتال و آنالوگ قابل برنامه ریزی، حفاظت های مورد نیاز، رمپ های زمانی مختلف جهت راه اندازی و توقف، مد های مختلف کنترلی، توابع کارکردی متداول، نمایشگر و … در همه مدل ها در نظر گرفته شده است.

انواع اینورتر اینوت INVT

همانطور که قبلا نیز ذکر شد اینورتر اینوت INVT تنوع بسیار بالایی در مدل های تولیدی دارد تا بسته به نیازهای متفاوت صنایع مختلف پاسخگو باشند همچنین یکی دیگر از دلایل تنوع بالا در درایو های اینوت بروزآوری مداوم این شرکت در محصولات خود میباشد جهت آشنایی و خرید انواع مدل اینورترهای متداول INVT در ادامه به معرفی آنها میپردازیم همچنین میتوانید قیمت انواع اینورتر اینوت رو در صفحه مدل مرتبط ببینید.

اینورتر اینوت GD200A

رنج توانی 500∼2.2 کیلووات در کلاس ولتاژی 380V سه فاز، باتوجه به دوال بودن رنج توانی مناسب برای کلیه کاربری‌های نرمال و سنگین نظیر پمپ، فن، سنگ‌شکن و…

مشخصات فنی و قیمت اینورتر اینوت GD200A

اینورتر اینوت GD20

رنج توانی 110∼0.37 کیلووات در کلاس ولتاژی 220V تک فاز و 400V سه فاز، مناسب برای انواع کاربری عمومی و سنگین نظیر کانوایر، میکسر، بالابر و غیره دارد.

اطلاعات بیشتر در خصوص مشخصات فنی و قیمت اینورتر اینوت GD200A

اینورتر اینوت GD10

اینورتر اینوت gd10 برای کاربری‌های عمومی و نرمال طراحی شده و در رنج توانی 2.2∼0.37 کیلووات و کلاس ولتاژی 230 ولت و 400 ولت عرضه می‌شود که اکثر ماشین‌سازها استقبال خوبی از این مدل کرده‌اند.

اطلاعات بیشتر در خصوص مشخصات فنی و قیمت اینورتر اینوت GD10

اینورتر اینوت GD35A

این مدل از درایو اینوت با امکاناتی بسیار پیشرفته و حرفه‌ای برای پروسه‌های بسیار حساس و دقیق طراحی شده به طوری که علی‌رغم موتورهای آسنرون امکان کنترل موتورهای آسنکرون جهت اهداف کنترل موقعیت را نیز دارند.

اطلاعات بیشتر در خصوص مشخصات فنی و قیمت اینورتر اینوت GD350A

اینورتر اینوت GD270

اینورتر اینوت مدل GD270 به‌صورت تخصصی برای کاربری‌های انتقال سیالات نظیر پمپ و فن طراحی شده است و توابع گسترده‌ای را برای بسیاری از نیازمندی‌های پمپ و فن در صنایع همراه دارد.

اطلاعات بیشتر در خصوص مشخصات فنی و قیمت اینورتر اینوت GD270

هشت سئوال مهم و متداول در خصوص اینورتر های مختص کنترل دور موتور

کلیه اینورتر های اینوت INVT دارای 18 ماه گارانتی شرکت با کارت گارانتی معتبر میباشد.

همه واژه های “اینوتر” – “درایو” – “کانورتر” –  “VFD ” یا “3VF”   به صورت محاوره ای به دستگاهی که کنترل دور الکترموتورهای القایی را انجام میدهند گفته میشود  هرچند از نظر علمی و ترجمه تحت لفظی هرکدام از آنها میتوانند معانی متفاوت دارند.

 • کاهش جریان راه اندازی الکتروموتور
 • راه اندازی نرم الکترموتور با شتاب دلخواه
 • امکان توقف نرم با شتاب دلخواه
 • کاهش شدید اسطهلاک ادوات مکانیکی
 • صرفه جویی در مصرف انرژی به خصوص در کاربری های مثل پمپ و فن
 • حفاظت کامل و پیشرفته الکترموتور و بار
 • اصلاح ضریب قدرت الکتروموتور در شبکه برق ورودی
 • دسترسی به توابع پیشرفته ای جهت افزایش کارایی الکترموتور در فرآیندهای صنعتی
 • امکان مانیتورینگ و کنترل پیشرفته پارامترهای الکتریکی الکترموتور
 • و غیره ….
 • سطح ولتاژ تغذیه ورودی و نوع تک فاز یا سه فاز بودن آن باید مشخص شود.
 • توان و جریان الکتروموتور باید کوچکتر و یا مساوی توان و جریان اینوتر باشد.
 • نوع کاربری الکتروموتور که میتواند سنگین و یا نرمال باشد.
 • نیازهای خاص فرآیندی و سیستمی، همچون دقت بالا و دقیق در کنترل سرعت، ارتباط با شبکه های صنعتی و غیره …
 • اگر دمای محیط نصب اینورتر بیشتر از 40 درجه سانتیگراد باشد باید در انتخاب اینورتر مناسب، مدنظر قرارگیرد.
 • قیمت اینورتر اینوت در مدل های مختلف را باید بررسی با توجه به نیازمندیها و امکانات مدل مد نظر انتخاب شود
کاربری هایی نرمال :

کاربریهایی مثل پمپ، فن، هواکش و غیره … که درآنها حداکثر اضافه بار ایجاد شده روی الکتروموتور بیشتر از 120 درصد توان نامی الکتروموتور (طی حداکثر زمان 60 ثانیه ) تجاوز نمیکند را کاربریهای نرمال و سبک می نامند.

کاربرهای سنگین :

کاربریهایی مثل جرثقیل، کانوایر، کمپرسور، همزن، آسیاب، سنگ شکن و غیره … که درآنها حداکثر اضافه بار ایجاد شده روی موتور بیشتر از 150 درصد توان نامی الکتروموتور (طی حداکثر زمان 60 ثانیه ) تجاوز نمیکند را کاربریهای سنگین می نامند.

به طور کلی برای کاربری های عمومی مدل GD20 و مدل GD200 متداول ترین مدل های مورد استفاده از درایو اینوت میباشند. اما جهت انتخاب تخصصی و دقیق میتوانید یا با مطالعه مدل های مختلف اینورتر اینوت در همین صفحه از طریق بخش “اطلاعات بیشتر ”  با مشخصات بیشتر هرکدام از آنها  آشنا شوید تا دستگاه متناسب با نیاز خود را انتخاب نمایید و یا اینکه جهت انتخاب مدل مورد نیاز از مشاوره رایگان کارشناسان تخصصی الکتروبازار استفاده نمایید.

با توجه به تولید آن در چین به دلیل هزینه تولید پایین قیمت این دستگاه بسیار مناسب و رقابتی میباشد از طرفی با توجه به تکنولوژی آمریکایی برند اینوت و همچین تعداد بسیار اندک درایو های برگشتی، به جرات میتوان گفت محصولات اینورتر این برند از نظر کیفیت جزو بهترین اینورتر ها در دنیا میباشد.

هدیه ویژه به مناسبت اولین خرید از الکتروبازار 

 خرید اینورتر اینوت و مشاهده قیمت اینورتر INVT از مجموعه الکتروبازار به عنوان نمایندگی اینورتر اینوت INVT  با بهترین قیمت قابل انجام است الکتروبازار توزیع کننده آن در لاله زار تهران و کل کشور میباشد در جشنواره فروش ویژه، به مناسبت اولین خرید درایو اینوت مشتریان محترم هدیه تخفیفی را تا مبلغ دو میلیون تومان ارائه می کنیم .

با توجه به تنوع گسترده محصولات درایو اینوت درصورت نیاز به مشاوره جهت انتخاب درایو مورد نیاز و یا اطلاع از قیمت اینورتر اینوت از طریق بخش تماس با ما یا شماره های تماس 49625-021، 46012980-021 و 09020082182 با کارشناسان تخصصی الکتروبازار در ارتباط باشید.

شماره های تماس جهت اخذ تخفیف جشنواره فروش

term of use