اینورتر اینوت INVT

جشنواره فروش اینورتر اینوت INVT

خرید اینترنتی انواع اینورتر Invt اینوت GD20, GD200A, GD3270, GD350  را با بهترین قیمت و توان 0.37KW الی 630KW باگارانتی یکساله انجام دهید.

 

جهت کسب مشاوره برای انتخاب و خرید انواع مدل های اینورتر اینوت میتوانید به صورت رایگان با کارشناسان تخصصی الکتروبازار در تماس باشید. off%

 

تماس با ما جهت خرید و استفاده از درصد تخفیف جشنواره فروش 46012980-021، 09011313705

مشخصات عمومی درایو اینوت INVT

اینورتر اینوت INVT در مدل های مختلفی به بازار عرضه میشود که متداول ترین آنها مدل های GD10, GD20, GD200A و GD350 میباشند که هرکدام از آنها به صورت تخصصی در کاربری های مختلف امکانات ویژه و تخصصی ارائه میدهند.

درایو اینوت INVT یکی از بهترین برند های معتبر در سطح دنیا میباشد که  با کیفیت و قیمت های استثنایی توجه بسیاری از مصرف کنندگان را جلب نموده است. تکنولوژی ساخت اولیه این برند از آمریکا بوده و در چین ساخته میشود.

اینورتر های اینوت بستگی به مدل، مشخصات مختلفی دارند. اما در اکثر آنها کلیه نیازمندهای متداول کاربری های عمومی دیده شده و بستگی به زمان طراحی امکانات به روز در آنها گنجانده شده است. این اینورترها ار رنج توانی 0.25 کیلووات تا 450 کیلووات و به دو صورت تک فاز و سه فاز در کلاسهای ولتاژی 200 و 400 ولت در بازار ایران ارائه میشوند.

کاربری اینورتر اینوت INVT

درایو های اینوت INVT میتواند در کاربری های مختلفی چون پمپ، فن، نوار نقاله، کمپرسور، آسیاب، سنگ شکلن، همزن، فرز، دستگاه تراش و بسیاری دیگر از کاربریها مورد استفاده قرار گیرند فقط لازم است که حین خرید به مدل متناسب با نیاز خود دقت کنید که دراین خصوص کارشناسان متخصص الکتروبازار میتوانند راهنمای شما باشند.

امکانات درایو اینوت INVT

شرکت اینوت بسته به مدل اینورتر امکانات مختلف و تخصصی را به صورت استاندار و یا آپشن در نظر گرفته  که با بررسی دقیق مدل های مختلف میتوانید در ادامه با این امکانات آشنا بشوید اما به صورت عمومی امکاناتی چون ورودی ها و خروجی های دیجیتال و آنالوگ قابل برنامه ریزی، حفاظت های مورد نیاز، رمپ های زمانی مختلف جهت راه اندازی و توقف، مد های مختلف کنترلی، توابع کارکردی متداول، نمایشگر و … در همه مدل ها در نظر گرفته شده است.

انواع اینورتر اینوت INVT

همانطور که قبلا نیز ذکر شد اینورتر اینوت INVT تنوع بسیار بالایی در مدل های تولیدی دارد تا بسته به نیازهای متفاوت صنایع مختلف پاسخگو باشند همچنین یکی دیگر از دلایل تنوع بالا در درایو های اینوت بروزآوری مداوم این شرکت در محصولات خود میباشد جهت آشنایی و خرید انواع مدل اینورترهای متداول INVT در ادامه به معرفی آنها میپردازیم.

اینورتر اینوت مدل GD200A 

رنج توانی 500∼2.2 کیلووات در کلاس ولتاژی 380V سه فاز، با توجه به دوال بودن رنج توانی مناسب برای کلیه کاربری های نرمال و سنگین نظیر پمپ، فن، سنگ شکن و غیره ….

← اطلاعات بیشتر درایو اینوت مدل GD200A…

اینورتر اینوت مدل GD20

 

رنج توانی 110∼0.37 کیلووات در کلاس ولتاژی 220V تک فاز و 400V سه فاز،  مناسب برای انواع کاربری عمومی و سنگین نظیر کانوایر، میکسر، بالابر و غیره …

← اطلاعات بیشتر درایو اینوت مدل GD20….

اینورتر اینوت مدل GD10

درایو اینوت مدل GD10 برای کاربری های عمومی و نرمال طراحی شده و در رنج توانی 2.2∼0.37  کیلووات و کلاس ولتاژی230 ولت و  400 ولت عرضه میشود که اکثر ماشین سازها استقبال خوبی از این مدل کرده اند.

← اطلاعات بیشتر د رایو اینوت INVT مدل GD10 …

اینورتر اینوت مدل GD350

این مدل از درایو اینوت با امکاناتی بسیار پیشرفته و حرفه ای برای پروسه های بسیار حساس و دقیق طراحی شده به طوری که علی رغم موتورهای آسنرون امکان کنترل موتورهای آسنکرون جهت اهداف کنترل موقعیت را نیز دارند.

← اطلاعات بیشتر درایو اینوت مدل GD350

هشت سئوال مهم و متداول در خصوص اینورتر های مختص کنترل دور موتور

کلیه اینورتر های اینوت INVT دارای 18 ماه گارانتی شرکت با کارت گارانتی معتبر میباشد.

همه واژه های “اینوتر” – “درایو” – “کانورتر” –  “VFD ” یا “3VF”   به صورت محاوره ای به دستگاهی که کنترل دور الکترموتورهای القایی را انجام میدهند گفته میشود  هرچند از نظر علمی و ترجمه تحت لفظی هرکدام از آنها میتوانند معانی متفاوت دارند.

 • کاهش جریان راه اندازی الکتروموتور
 • راه اندازی نرم الکترموتور با شتاب دلخواه
 • امکان توقف نرم با شتاب دلخواه
 • کاهش شدید اسطهلاک ادوات مکانیکی
 • صرفه جویی در مصرف انرژی به خصوص در کاربری های مثل پمپ و فن
 • حفاظت کامل و پیشرفته الکترموتور و بار
 • اصلاح ضریب قدرت الکتروموتور در شبکه برق ورودی
 • دسترسی به توابع پیشرفته ای جهت افزایش کارایی الکترموتور در فرآیندهای صنعتی
 • امکان مانیتورینگ و کنترل پیشرفته پارامترهای الکتریکی الکترموتور
 • و غیره ….
 • سطح ولتاژ تغذیه ورودی و نوع تک فاز یا سه فاز بودن آن باید مشخص شود.
 • توان و جریان الکتروموتور باید کوچکتر و یا مساوی توان و جریان اینوتر باشد.
 • نوع کاربری الکتروموتور که میتواند سنگین و یا نرمال باشد.
 • نیازهای خاص فرآیندی و سیستمی، همچون دقت بالا و دقیق در کنترل سرعت، ارتباط با شبکه های صنعتی و غیره …
 • اگر دمای محیط نصب اینورتر بیشتر از 40 درجه سانتیگراد باشد باید در انتخاب اینورتر مناسب، مدنظر قرارگیرد.
کاربری هایی نرمال :

کاربریهایی مثل پمپ، فن، هواکش و غیره … که درآنها حداکثر اضافه بار ایجاد شده روی الکتروموتور بیشتر از 120 درصد توان نامی الکتروموتور (طی حداکثر زمان 60 ثانیه ) تجاوز نمیکند را کاربریهای نرمال و سبک می نامند.

کاربرهای سنگین :

کاربریهایی مثل جرثقیل، کانوایر، کمپرسور، همزن، آسیاب، سنگ شکن و غیره … که درآنها حداکثر اضافه بار ایجاد شده روی موتور بیشتر از 150 درصد توان نامی الکتروموتور (طی حداکثر زمان 60 ثانیه ) تجاوز نمیکند را کاربریهای سنگین می نامند.

به طور کلی برای کاربری های عمومی مدل GD20 و مدل GD200 متداول ترین مدل های مورد استفاده از درایو اینوت میباشند. اما جهت انتخاب تخصصی و دقیق میتوانید یا با مطالعه مدل های مختلف اینورتر اینوت در همین صفحه از طریق بخش “اطلاعات بیشتر ”  با مشخصات بیشتر هرکدام از آنها  آشنا شوید تا دستگاه متناسب با نیاز خود را انتخاب نمایید و یا اینکه جهت انتخاب مدل مورد نیاز از مشاوره رایگان کارشناسان تخصصی الکتروبازار استفاده نمایید.

با توجه به تولید آن در چین به دلیل هزینه تولید پایین قیمت این دستگاه بسیار مناسب و رقابتی میباشد از طرفی با توجه به تکنولوژی آمریکایی برند اینوت و همچین تعداد بسیار اندک درایو های برگشتی، به جرات میتوان گفت محصولات اینورتر این برند از نظر کیفیت جزو بهترین اینورتر ها در دنیا میباشد.

هدیه ویژه به مناسبت اولین خرید اینورتر اینوت از الکتروبازار 

 الکتروبازار به عنوان نمایندگی اینورتر اینوت INVT توزیع کننده آند در لاله زار تهران و کل کشور میباشد در جشنواره فروش ویژه، به مناسبت اولین خرید مشتریان محترم هدیه تخفیفی را تا مبلغ 500 هزار تومان ارائه کنیم .

با توجه به تنوع گسترده محصولات درایو اینوت درصورت نیاز به مشاوره جهت انتخاب درایو مورد نیاز و ترجیح به خرید آفلاین از طریق بخش تماس با ما یا شماره های تماس 49625-021، 46012980-021 و 09020082182 با کارشناسان تخصصی الکتروبازار در ارتباط باشید.

شماره های تماس جهت اخذ تخفیف جشنواره فروش

term of use