**فروش دینام کولری درحال حاضر متوقف شده است**

 
 

 

چهار مزیت دینام کولر موتوژن که آن را تبدیل به بهترین گزینه برای خرید و جایگزینی با دینام  سایر سازنده ها میکند!

  1. شرکت موتوژن اولین سازنده دینام کولری در ایران میباشد از اینرو سابقه بسیار زیاد در تولید موجب شده تا این شرکت بتواند تجارب سال های متمادی خود را به طور مستمر در ارتقاء کیفی به کار ببندد و بهترین موتور کولری را به بازار ارائه دهد.
  2. عایق کاری مناسب سیم پیچی های دینام کولر موتوژن باعث شده که این محصول بتواند در ماه های بسیار گرم تابستان سال ها بدون مشکل کار کند.
  3. دینام کولری موتوژن در مقایسه با سایر برندهای متفرقه   مصرف برق کمتری دارد و در نتیجه هزینه و جرایم ناشی از پرمصرفی قبوض برق در فصل تابستان میتواند به مقدار قابل ملاحظه ای کاهش یابد.
  4. گارانتی تعویض  واقعی و خدمات پس از فروش مناسب دینام کولر شرکت موتوژن، اطمینان خاطر و آرامش خرید را برای مصرف کنندگان فراهم آورده است.
موتور کولر

سئوالات متداول در خصوص موتور کولر

شرکت موتوژن برای موتور کولر 24 ماه گارانتی تعویض دارد.

با توجه به اینکه جای پیچ و ارتفاع شفت دینام  تا پایه در همه سازنده های داخل بازار  یکسان میباشد این جایگزینی امکان پذیر است.

با توجه به ظرفیت کولر توان دینام در جدول ذیل مشخص  شده است

ظرفیت کولر (CFM)توان موتور (اسب)
3000 الی 35001/3
3500 الی 50001/2
5000 الی 70003/4

فروش ویژه دینام کولر موتوژن

ما در فروشگاه اینترنتی الکتروبازار به عنوان نماینده توزیع  کننده آنلاین دینام کولر موتوژن، مفتخریم  این محصولات را با تخفیف های ویژه ارائه کنیم. در صورت وجود هرگونه سئوال و یا قصد خرید این محصول از طریق شماره های تماس 02144482182 و 09011313705 با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

شماره های تماس جهت استفاده از تخفیفات فروش ویژه