معرفی شرکت

شرکت اتوماسیون سیستم حرکت آراز با نام تجاری الکتروبازار و سابقه 13 ساله در زمینه تأمین و پشتیبانی تخصصی برخی از محصولات برق و اتوماسیون صنعتی فعالیت دارد. این مجموعه به‌عنوان نمایندگی رسمی برندهای LS ،DELTA ،INVT ،iMASTER ،Hitek و Danfoss همچنین عامل توزیع برندهای SIEMENS ،Shnieder ،ABB ،SANYO ،Aucom Motogen ،JEMCO و Gamak است.

 

معرفی فروشگاه اینترنتی الکتروبازار

الکتروبازار یک بخش دیگر از شرکت اتوماسیون سیستم حرکت آراز است که به‌عنوان یک مجموعه اینترنتی امکان تأمین کالا در فضای دیجیتال را برای همکاران و مصرف‌کنندگان این شرکت فراهم نموده است.  الکتروبازار نمایندگی اینورتر LS، نمایندگی اینورتر اینوت، نمایندگی اینورتر دلتا و نمایندگی برخی دیگر از برندها و محصولات در زمینه برق و اتوماسیون صنعتی را بر عهده دارد.

چرا الکتروبازار

از گذشته تاکنون همیشه امکان ارتباط با تولیدکنندگان و منابع دست اول کالا جهت دسترسی به قیمت رقابتی و اطمینان از اصالت کالا، یکی از دغدغه‌های مجموعه‌های مختلف در صنعت برق بوده است.

بنیان‌گذاری فروشگاه اینترنتی الکتروبازار بر این اساس استوار شده که تلاش نماید تا با استفاده از کانال‌های ارتباطی مستقیم و گسترده با تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان اصلی و کاهش تعداد واسطه‌ها بین مصرف‌کننده و تولیدکننده بهترین شرایط قیمتی را برای مصرف‌کنندگان عمده و خرد ایجاد کند. تا  از این طریق بتواند بستری را فراهم نماید تا در رقابت بین مجموعه‌های کوچک و بزرگ، قیمت کالا تنها برگ برنده نباشد و  دانش فنی و تخصص برتر معیار اصلی رقابت‌پذیری قرار گیرد.

از دیگر مزیت‌های همکاری با الکتروبازار می‌توان به خرید مقرون‌به‌صرفه، اطمینان از اصالت و کیفیت کالا، ارسال سریع کالا، امکان عودت با شرایط خاص و نهایتاً تیم تخصصی پشتیبانی فنی محصولات اشاره کرد.

محصولاتی که الکتروبازار به صورت تخصصی تأمین می‌کند عبارت است از:

  • اینورترها (درایوها)
  • سافت استارترها
  • الکتروموتورها
  • برخی از سایر محصولات مندرج در وب‌سایت