اینورتر دانفوس (ِDanfoss)

 فروش ویژه اینورتر دانفوس (Danfoss)

خرید اینترنتی انواع اینورتر دانفوس Danfoss در مدل های FC202 (Aqua), FC101, FC302, FC51 را با بهترین قیمت و توان 0.37KW الی 350KW باگارانتی یکساله انجام دهید.

هرکدام از مدل های اینورتر دانفوس به صورت تخصصی برای کاربری های خاصی طراحی شده اند که میتوانند متناسبا” بسته به نیازهای مختلف در صنایع  مورد استفاده قرار بگیرند.

جهت کسب مشاوره برای انتخاب و خرید انواع مدل های درایو دانفوس (ِDanfoss) میتوانید به صورت رایگان با کارشناسان تخصصی الکتروبازار در تماس باشید. off%

تماس با ما جهت خرید و استفاده از تخفیف جشنواره فروش

مشخصات اینورتر دانفوس (ِDanfoss)

اینورتر های دانفوس (ِDanfoss) بستگی به مدل، مشخصات مختلفی دارند. اما در اکثر آنها کلیه نیازمندهای متداول کاربری های عمومی دیده شده و بستگی به زمان طراحی امکانات به روز در آنها گنجانده شده است. این اینورترها ار رنج توانی 0.25 کیلووات تا 90 کیلووات و به دو صورت تک فاز و سه فاز در کلاسهای ولتاژی 200 و 400 ولت در بازار ایران ارائه میشوند.

کاربری اینورتر دانفوس (ِDanfoss)

درایو های دانفوس (ِDanfoss) میتواند در کاربری های مختلفی چون پمپ، فن، نوار نقاله، کمپرسور، آسیاب، سنگ شکلن، همزن، فرز، دستگاه تراش و بسیاری دیگر از کاربریها مورد استفاده قرار گیرند فقط لازم است که حین خرید به مدل متناسب با نیاز خود دقت کنید که دراین خصوص کارشناسان متخصص الکتروبازار میتوانند راهنمای شما باشند.

امکانات درایو دانفوس (ِDanfoss)

شرکت دانفوس بسته به مدل اینورتر امکانات مختلف و تخصصی را به صورت استاندار و یا آپشن در نظر گرفته  که با بررسی دقیق مدل های مختلف میتوانید در ادامه با این امکانات آشنا بشوید اما به صورت عمومی امکاناتی چون ورودی ها و خروجی های دیجیتال و آنالوگ قابل برنامه ریزی، حفاظت های مورد نیاز، رمپ های زمانی مختلف جهت راه اندازی و توقف، مد های مختلف کنترلی، توابع کارکردی متداول، نمایشگر و … در همه مدل ها در نظر گرفته شده است.

انواع اینورتر دانفوس (ِDanfoss)

همانطور که قبلا نیز ذکر شد اینورتر دانفوس (ِDanfoss) تنوع بسیار بالایی در مدل های تولیدی دارد تا بسته به نیازهای متفاوت صنایع مختلف پاسخگو باشند همچنین یکی دیگر از دلایل تنوع بالا در درایو های دانفوس بروزآوری مداوم این شرکت در محصولات خود میباشد جهت آشنایی و خرید انواع مدل اینورترهای متداول Danfoss در ادامه به معرفی آنها میپردازیم.

اینورتر دانفوس مدل AQUA

اینورتر دانفوس مدل  FC202 ( آکوا )

رنج توانی 90∼0.75 کیلووات در کلاس ولتاژی 400V سه فاز  مناسب برای کاربری های پمپ و فن  به خصوص بوستر پمپ…

← اطلاعات بیشتر درایو دانفوس مدل FC202 ( آکوا)

اینورتر دانفوس مدل FC51 (ماکرو) 

رنج توانی 22∼0.37 کیلووات در کلاس های ولتاژی 220V تک فاز مناسب و 380V سه فاز،مناسب برای کلیه کاربری های عمومی ….

← اطلاعات بیشتر درایو دانفوس مدل FC51 (ماکرو)

اینورتر دانفوس (Danfoss) مدل FC101

اینورتر دانفوس (Danfoss) مدل FC101

درایو دانفوس مدل FC101 برای کاربری های مختص انتقال سیالات (HVAC) مثل فن طراحی شده و در رنج توانی 90∼0.37  کیلووات و کلاس ولتاژی 400V عرضه میشود ….

← اطلاعات بیشتر درایو دانفوس (Danfoss) مدل FC302

اینورتر دانفوس (Danfoss) مدل FC302

اینورتر دانفوس (Danfoss) مدل FC302

این مدل از درایو دانفوس برای پروسه های اتوماسیونی و به خصوص کاربری های آسانسور و لیفت طراحی شده و با گشتاور بالا و دقت دقیق دارای امکانات تخصصی در این زمینه میباشد…

← اطلاعات بیشتر درایو دانفوس (Danfoss) مدل FC302

هشت سئوال مهم و متداول در خصوص اینورتر های مختص کنترل دور موتور

کلیه اینورتر های دانفوس دارای 18 ماه گارانتی شرکت با کارت گارانتی معتبر میباشد.

همه واژه های “اینوتر” – “درایو” – “کانورتر” –  “VFD ” یا “3VF”   به صورت محاوره ای به دستگاهی که کنترل دور الکترموتورهای القایی را انجام میدهند گفته میشود  هرچند از نظر علمی و ترجمه تحت لفظی هرکدام از آنها میتوانند معانی متفاوت و دیگری داشته باشند.

 • کاهش جریان راه اندازی الکتروموتور
 • راه اندازی نرم الکترموتور با شتاب دلخواه
 • امکان توقف نرم با شتاب دلخواه
 • کاهش شدید اسطهلاک ادوات مکانیکی
 • صرفه جویی در مصرف انرژی به خصوص در کاربری های مثل پمپ و فن
 • حفاظت کامل و پیشرفته الکترموتور و بار
 • اصلاح ضریب قدرت الکتروموتور در شبکه برق ورودی
 • دسترسی به توابع پیشرفته ای جهت افزایش کارایی الکترموتور در فرآیندهای صنعتی
 • امکان مانیتورینگ و کنترل پیشرفته پارامترهای الکتریکی الکترموتور
 • و غیره ….
 • سطح ولتاژ تغذیه ورودی و نوع تک فاز یا سه فاز بودن آن باید مشخص شود.
 • توان و جریان الکتروموتور باید کوچکتر و یا مساوی توان و جریان اینوتر باشد.
 • نوع کاربری الکتروموتور که میتواند سنگین و یا نرمال باشد.
 • نیازهای خاص فرآیندی و سیستمی، همچون دقت بالا و دقیق در کنترل سرعت، ارتباط با شبکه های صنعتی و غیره …
 • اگر دمای محیط نصب اینورتر بیشتر از 40 درجه سانتیگراد باشد باید در انتخاب اینورتر مناسب، مدنظر قرارگیرد.
کاربری هایی نرمال :

کاربریهایی مثل پمپ، فن، هواکش و غیره … که درآنها حداکثر اضافه بار ایجاد شده روی الکتروموتور بیشتر از 120 درصد توان نامی الکتروموتور (طی حداکثر زمان 60 ثانیه ) تجاوز نمیکند را کاربریهای نرمال و سبک می نامند.

کاربرهای سنگین :

کاربریهایی مثل جرثقیل، کانوایر، کمپرسور، همزن، آسیاب، سنگ شکن و غیره … که درآنها حداکثر اضافه بار ایجاد شده روی موتور بیشتر از 150 درصد توان نامی الکتروموتور (طی حداکثر زمان 60 ثانیه ) تجاوز نمیکند را کاربریهای سنگین می نامند.

به طور کلی برای کاربری های عمومی مدل FC51 متداول ترین مدل مورد استفاده از درایو دانفوس میباشند. اما جهت انتخاب تخصصی و دقیق میتوانید یا با مطالعه مدل های مختلف اینورتر دانفوس در همین صفحه از طریق بخش “اطلاعات بیشتر ”  با مشخصات بیشتر هرکدام از آنها  آشنا شوید تا دستگاه متناسب با نیاز خود را انتخاب نمایید و یا اینکه جهت انتخاب مدل مورد نیاز از مشاوره رایگان کارشناسان تخصصی الکتروبازار استفاده نمایید.

به طور کلی میتوان گفت قیمت برندهای اروپایی و آسیایی در دو سطح مختلف میباشد، اما قیمت اینورتر دانفوس علی رغم اروپایی بودن در برخی مدل ها  پایین تر از سایر برندهای اروپایی میباشد.

هدیه ویژه به مناسبت اولین خرید اینورتر دانفوس از الکتروبازار 

ما در فروشگاه اینترنتی الکتروبازار به عنوان نماینده اینورتر دانفوس (Danfoss) در لاله زار تهران و کل کشور مفتخریم در جشنواره فروش ویژه، به مناسبت اولین خرید مشتریان محترم هدیه تخفیفی را تا مبلغ 500 هزار تومان ارائه کنیم .

با توجه به تنوع گسترده محصولات درایو دانفوس درصورت نیاز به مشاوره جهت انتخاب درایو مورد نیاز و ترجیح به خرید آفلاین از طریق بخش تماس با ما یا شماره های   49625-021، 46012980-021 و 09020082182 با کارشناسان تخصصی الکتروبازار تماس بگیرید.

شماره های تماس جهت اخذ تخفیف جشنواره فروش

term of use