9 مزیت رله فیندر آن را تبدیل به بهترین گزینه برای خرید میکند!

1. دارا بودن کلیه تائیدیه های معتبر جهانی مربوطه، رله فیندر را در بین رقبای خود منحصر به فرد  و بی نظیر کرده است.

2. سابقه بیش از 60 ساله تولید تخصصی رله فیندر و تایمر فیندر و بروزرسانی های مداوم این برند نشان از  پختگی کامل این سازنده در ارائه  محصولات بی نقض به بازار را دارد.

3. طراحی، تولید و ساخت رله فیندر، با کیفیت بالا و قیمت مناسب در کشورهای اروپای غربی انجام میشود.

4. گذراندن 2 مرحله تست کیفی سخت گیرانه و دقیق در فرآیندنهایی تولید  تضمینی برای اطمینان مشتری از صحت عملکرد این محصول در حین کار میباشد.

5. فیندر تنها تولید کننده در این عرصه میباشد که از مواد thermosetting plastic در تولید رله استفاده می نماید که این امر هرچند باعث افزایش قیمت رله فیندر نشده اما  موجب ارتقائ سطح کیفی فیزیکی و ایزولاسیون بسیار مطلوب بین کنتاکت ها میشود.

6. انجام عملیات حرارتی در بخش تغذیه (مغناطیسی) رله فیندر جهت فراهم نمودن طول عمر بالا در فرآیند تولید این محصول در نظرگرفته شده است

7. در نظر گرفته شدن برخی تمهیدات ویژه جهت اجتناب از وقفه کاری در وقوع شوک های احتمالی الکتریکی از محاسن رله فیندر میباشد (مثل پیچیده شدن سیم بوبین روی پایه در رله های با تغذیه بالای 48 ولت

8. استفاده از روش لحیم الکتریکی در اتصالات ، موجب ارتقاء بسیار مطلوب سطح ایزولاسیون در بین کنتاکت های رله فیندر شده است.

9. نوآوری های خلاقانه یکی دیگر از دلایل استقبال مشتریان در استفاده از رله فیندر میباشد که از جمله میتوان به تولید سری 55.34 اشاره کرد که اولین رله 4 کنتاکت 7 آمپر با کوچکترین ابعاد است و یا تکنولوژی push in که موجب صرفه جویی در وقت شده است./ رفرنس

سابقه60 ساله رله فیندر

رله های پر مصرف فیندر

رله فیندر 11 پایه

24ولت ،110 ولت، 220 ولت

رله فیندر 14 پایه

24ولت ،110 ولت، 220 ولت

رله فیندر 8 پایه

24ولت ،110 ولت، 220 ولت

هدیه ویژه برای اولین خرید از نمایندگی رله فیندر 

ما در فروشگاه اینترنتی الکتروبازار به عنوان نمایندگی رله فیندر در لاله زار و کل کشور این محصول را توزیع مینمایم و مفتخریم به مناسبت اولین خرید مشتریان محترم هدیه تخفیفی را تا مبلغ 500 هزار تومان ارائه کنیم . قیمت رله فیندر را با بهترین تخفیف از ما بخواهید!

با توجه به گستردگی محصولات فیندر، درصورت عدم یافتن محصول مد نظر در سایت و یا وجود هرگونه سئوال و ترجیح به خرید آفلاین از طریق بخش تماس با ما یا شماره های تماس 02144482182 و 09011313705 با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

از این هدیه استفاده میکنم

term of use