اینورتر هیوندای

جشنواره فروش ویژه اینورتر هیوندای

اینورتر هیوندای در انواع مدل های N800A, N800S, N700V, N700E و N5000 تولید میشود که متناسب با کاربری مد نظر  و بسته به ولتاژ نامی شبکه میتوان مدل متناسب را انتخاب و استفاده نمود.

جهت کسب مشاوره برای انتخاب و خرید انواع مدل های اینورتر هیوندای میتوانید به صورت رایگان با کارشناسان تخصصی الکتروبازار در تماس باشید. off%

تماس با ما جهت خرید و استفاده از تخفیف جشنواره فروش

مشخصات اینورتر هیوندای

اینورتر هیوندای یکی از دسته محصولاتی است که این شرکت همواره تلاش داشته در سبد محصولات خود بگنجاند تا رضایت مشتریان را فراهم آورد و در این راستا توانسته علی رغم تولیدات خود با همکاری شرکت هایی چون دانفوس، وکون و برخی از شرکت های مشابه انواع مختلفی از اینورتر ها را متناسب با نیازهای مختلف صنایع ارائه نماید. 

اینورتر هیوندای در رنج های توانی 0.37kw تا 380kw در سطح فشار ضعیف با کلاس های  ولتاژی 220، 400 و 690  تولید میشود و در سطح فشار متوسط تا توان 12800kw با کلاس های ولتاژی 3300، 6600 و 11000 ولت  ارائه میشود.

کاربری اینورتر هیوندای

تنوع در تولید  و ارائه  انواع  اینورتر هیوندای به گونه ای است که میتواند قسمت اعظم نیازهای  کاربری در صنایع مخلتف را پوشش دهد. 

امکان استفاده از درایو های هیوندای در بسیاری از کاربری های مختلف چون انواع پمپ، کمپرسور، میکسر فن، نوار نقاله، بالابر، جرثقیل، همزن، اسپیندل دستگاه های فرز، کف ساب، سپراتور، آسیاب، ماشین آلات  سنگبری، سنگ شکلن، دستگاه تراش و غبره … فراهم میباشد. جهت انتخاب مدل متناسب با کاربری مورد نیاز شما، کارشناسان الکتروبازار آمادگی دارند تا به صورت تخصصی از طریق شماره های تماس این مجموعه راهنمایی شما باشند

امکانات اینورتر هیوندای

علی رغم امکانات عمومی که برای کاربری های مختلف در درایو های هیوندای لحاظ شده امکانات تخصصی تری نیز بسته به مدل های مختلف در آنها ارائه شده که استفاده از آنها موجب ایجاد مزیت های فراوان در صنایع مختلف میشود. برخی از امکانات انواع اینورتر هیوندای عبارتند از وجود نرم افزار تخصصی برای کاربری بوستر پمپ، وجود نمایشگر گرافیکی پیشرفته جهت سهولت در مانیتورینگ و برنامه ریزی، نرم افزار برنامه نویسی PLC به صورت لدر، وجود چوک وردی روی باس DC جهت کاهش هارمونیک در ورودی دستگاه و بسیاری از امکانات تخصصی دیگر…

انواع اینورتر هیوندای

همانطور که قبلا نیز ذکر شد در سطح ولتاژ فشار ضعیف  اینورترهای هیوندای در مدل های N800A, N800S, N700, N700E  در حال حاضر تولید میشوند جهت  انتخاب صحیح مدل متناسب با نیاز شما، میتوانید با مطالعه اطلاعات بیشتر  هرکدام از مدل های معرفی شده ذیل با مشخصات کامل آنها آشنای شوید همچنین کارشناسان الکتروبازار آماده پاسخگویی سئوالات شما جهت انتخاب دقیق مدل مد نظر متناسب با نیاز شما میباشند.

اینورتر هیوندای مدل N700E

مدل N700E، دستگاهی با طراحی ساده، ابعاد مناسب و کیفیت ساخت بسیار خوب میباشد رنج توانی 0.75∼380 کیلووات در کلاس های ولتاژی 400V سه فاز و 220V تک فاز…..

 

← اطلاعات بیشتر اینورتر هیوندای مدل N700E

اینورتر هیوندای مدل N800A

اینورتر هیوندای مدل N800A دستگاهی با امکانات ویژه و طراحی حرفه ای میباشد که در رنج توانی 0.37∼315 کیلووات در کلاس های ولتاژی 220V و 380V تولید میشود و مناسب برای انواع کاربری های سنگین و نرمال  ….

← اطلاعات بیشتر اینورتر هیوندای مدل N800A

اینورتر هیوندای مدل N800S

در طراحی درایو هیوندای مدل N800S تلاش شده است تا علی رغم طراحی حرفه ای قیمت دستگاه نیز رقابتی باشد. این مدل بسته به  رنج توانی 0.37∼160 کیلووات  در دو تیپ فریم MR و MI ارائه شده وکلاس های ولتاژی 400V و 220V  میباشد ….

 

← اطلاعات بیشتر اینورتر هیوندای مدل N800S

اینورتر هیوندای مدل N700

مدل N700 برای کاربریهای سنگین طراحی شده و  در سرعت های پایین گشتاور و دقت خوبی دارند اما  صادقانه باید بگوییم که استفاده از این مدل، به دلیل وجود باگ نرم افزاری در برخی کاربری ها توصیه نمیشود.رنج توانی5.5∼132 کیلووات، کلاس ولتاژی 400V 

 

← اطلاعات بیشتر اینورتر هیوندای مدل N700

هفت سئوال مهم و متداول در خصوص اینورتر های مختص کنترل دور موتور

همه واژه های “اینوتر” – “درایو” – “کانورتر” –  “VFD ” یا “3VF”   به صورت محاوره ای به دستگاهی که کنترل دور الکترموتورهای القایی را انجام میدهند گفته میشود  هرچند از نظر علمی و ترجمه تحت لفظی هرکدام از آنها میتوانند معانی متفاوت و دیگری داشته باشند.

 • کاهش جریان راه اندازی الکتروموتور
 • راه اندازی نرم الکترموتور با شتاب دلخواه
 • امکان توقف نرم با شتاب دلخواه
 • کاهش شدید اسطهلاک ادوات مکانیکی
 • صرفه جویی در مصرف انرژی به خصوص در کاربری های مثل پمپ و فن
 • حفاظت کامل و پیشرفته الکترموتور و بار
 • اصلاح ضریب قدرت الکتروموتور در شبکه برق ورودی
 • دسترسی به توابع پیشرفته ای جهت افزایش کارایی الکترموتور در فرآیندهای صنعتی
 • امکان مانیتورینگ و کنترل پیشرفته پارامترهای الکتریکی الکترموتور
 • و غیره ….
 • سطح ولتاژ تغذیه ورودی و نوع تک فاز یا سه فاز بودن آن باید مشخص شود.
 • توان و جریان الکتروموتور باید کوچکتر و یا مساوی توان و جریان اینوتر باشد.
 • نوع کاربری الکتروموتور که میتواند سنگین و یا نرمال باشد.
 • نیازهای خاص فرآیندی و سیستمی، همچون دقت بالا و دقیق در کنترل سرعت، ارتباط با شبکه های صنعتی و غیره …
 • اگر دمای محیط نصب اینورتر بیشتر از 40 درجه سانتیگراد باشد باید در انتخاب اینورتر مناسب، مدنظر قرارگیرد.
کاربری هایی نرمال :

کاربریهایی مثل پمپ، فن، هواکش و غیره … که درآنها حداکثر اضافه بار ایجاد شده روی الکتروموتور بیشتر از 120 درصد توان نامی الکتروموتور (طی حداکثر زمان 60 ثانیه ) تجاوز نمیکند را کاربریهای نرمال و سبک می نامند.

کاربرهای سنگین :

کاربریهایی مثل جرثقیل، کانوایر، کمپرسور، همزن، آسیاب، سنگ شکن و غیره … که درآنها حداکثر اضافه بار ایجاد شده روی موتور بیشتر از 150 درصد توان نامی الکتروموتور (طی حداکثر زمان 60 ثانیه ) تجاوز نمیکند را کاربریهای سنگین می نامند.

به طور کلی برای کاربری های عمومی مدل N700E  متداول ترین مدل های مورد استفاده از اینورترهای هیوندای میباشند. اما جهت انتخاب تخصصی و دقیق میتوانید یا با مطالعه مدل های مختلف اینورتر هیوندای  در همین صفحه از طریق بخش “اطلاعات بیشتر ”  با مشخصات بیشتر هرکدام از آنها  آشنا شوید تا دستگاه متناسب با نیاز خود را انتخاب نمایید و یا اینکه جهت انتخاب مدل مورد نیاز از طریق تماس با الکتروبازار با استفاده از مشاوره رایگان کارشناسان تخصصی این مجموعه نسبت به انتخاب دستگاه مورد نیاز اقدام نمایید.

به طور کلی میتوان گفت قیمت برندهای آسیایی غیر چینی تقریبا” هم سطح میباشند و قیمت اینورتر هیوندای هم پایین تر برندهای اروپایی و هم سطح برندهای آسیایی میباشد.

هدیه ویژه به مناسبت اولین خرید اینورتر هیوندای از الکتروبازار 

ما در فروشگاه اینترنتی الکتروبازار به عنوان نماینده اینورتر هیوندای در لاله زار تهران ، مفتخریم در جشنواره فروش ویژه به مناسبت اولین خرید مشتریان محترم هدیه تخفیفی را تا مبلغ 500 هزار تومان ارائه کنیم .

با توجه به تنوع گسترده محصولات اینورتر هیوندای درصورت نیاز به مشاوره جهت انتخاب اینورتر مورد نیاز و ترجیح به خرید آفلاین از طریق بخش تماس با ما یا شماره های تماس 46012980-021 و 09020082182 با کارشناسان تخصصی الکتروبازار در ارتباط باشید.

شماره های تماس جهت اخذ تخفیف جشنواره فروش

term of use