انواع مدل های اینورتر دلتا

اینورتر دلتا Delta جشنواره فروش ویژه

اینورتر دلتا Delta در مدل های مختلفی به بازار عرضه میشود که متداول ترین آنها مدل های Delta EL, C2000, Delta B و MSD300 میباشند که هرکدام از مدل ها به صورت تخصصی در کاربری های مختلف امکانات ویژه و تخصصی ارائه میدهند.

درایو دلتا Delta یکی از بهترین برند های معتبر در ایران  میباشد که  با کیفیت استثنایی و قابلیت اطمینان بالا توجه بسیاری از مصرف کنندگان را جلب نموده است. محصولات دلتا در کشور تایوان تولید میشود.

مشاوره فنی رایگان جهت خرید از نمایندگی اینورتر دلتا Delta، با شماره های تماس ذیل  تماس حاصل فرمایید off%

تماس با ما جهت خرید و استفاده از درصد تخفیف جشنواره فروش 46012980-021، 09020082182

مشخصات عمومی درایو دلتا Delta

اینورتر های دلتا بستگی به مدل، مشخصات مختلفی دارند. اما در اکثر آنها کلیه نیازمندهای متداول کاربری های عمومی دیده شده و بستگی به زمان طراحی امکانات به روز در آنها گنجانده شده است. این اینورترها ار رنج توانی 0.75 کیلووات تا 315 کیلووات و به دو صورت تک فاز و سه فاز در کلاسهای ولتاژی 200 و 400 ولت در بازار ایران ارائه میشوند.

کاربری اینورتر دلتا Delta

درایو های دلتا Delta میتواند در کاربری های مختلفی چون پمپ، فن، نوار نقاله، کمپرسور، آسیاب، سنگ شکلن، همزن، فرز، دستگاه تراش و بسیاری دیگر از کاربریها مورد استفاده قرار گیرند فقط لازم است که حین خرید به مدل متناسب با نیاز خود دقت کنید که دراین خصوص کارشناسان متخصص الکتروبازار میتوانند راهنمای شما باشند.

امکانات درایو دلتا Delta

شرکت دلتا بسته به مدل اینورتر امکانات مختلف و تخصصی را به صورت استاندار و یا آپشن در نظر گرفته  که با بررسی دقیق مدل های مختلف میتوانید در ادامه با این امکانات آشنا بشوید اما به صورت عمومی امکاناتی چون ورودی ها و خروجی های دیجیتال و آنالوگ قابل برنامه ریزی، حفاظت های مورد نیاز، رمپ های زمانی مختلف جهت راه اندازی و توقف، مد های مختلف کنترلی، توابع کارکردی متداول، نمایشگر و … در همه مدل ها در نظر گرفته شده است.

انواع اینورتر دلتا Delta

همانطور که قبلا نیز ذکر شد اینورتر دلتا Delta تنوع بسیار بالایی در مدل های تولیدی دارد تا بسته به نیازهای متفاوت صنایع مختلف پاسخگو باشند همچنین یکی دیگر از دلایل تنوع بالا در درایو های دلتا بروزآوری مداوم این شرکت در محصولات خود میباشد جهت آشنایی و خرید انواع مدل اینورترهای متداول Delta در ادامه به معرفی آنها میپردازیم.

اینورتر دلتا مدل b بند انگشتی

اینورتر دلتا مدل B

رنج توانی 75∼0.75 کیلووات در کلاسهای ولتاژی200V و 400V سه فازمیباشد و مناسب برای کلیه کاربری های سنگین نظیر جرثقیل، بالابر، سنگ شکن و غیره ….

← اطلاعات بیشتر درایو دلتا مدل B…

اینورتر دلتا مدل m بند انگشتی

اینورتر دلتا مدل M

رنج توانی 7.5∼0.37 کیلووات در کلاس ولتاژی 220V تک فاز و 400V سه فاز،  مناسب برای انواع کاربری عمومی و سنگین نظیر کانوایر، میکسر، بالابر و غیره …

← اطلاعات بیشتر درایو دلتا مدل M….

اینورتر دلتا مدل C2000 بند انگشتی

اینورتر دلتا سری C2000

درایو دلتا سری C2000 در دو مدل سنگین و مدل نرمال CP در رنج 0.75 الی 315 کیلووات ارائه شده است و مجهز به توابع پیشرفته ای است.

← اطلاعات بیشتر درایو دلتا Delta سری C2000 …

اینورتر دلتا مدل EL بند انگشتی

اینورتر دلتا مدل EL

اینورتر دلتا مدل EL برای کاربری های عمومی و نرمال طراحی شده و در رنج توانی 3.7∼0.37  کیلووات و کلاس ولتاژی 230  و 400 ولت عرضه میشود و مورد استقبال  ماشین سازها قرار گرفته است.

← اطلاعات بیشتر درایو دلتا مدل EL…

اینورتر دلتا مدل MS300 بند انگشتی

اینورتر دلتا مدل MS300

این مدل از درایو دلتا با رنج توانی 0.75 الی 22 کیلووات با امکاناتی بسیار پیشرفته و حرفه ای برای پروسه های بسیار حساس و دقیق طراحی شده است.

← اطلاعات بیشتر درایو دلتا مدل MS300…

هشت سئوال مهم و متداول در خصوص اینورتر های مختص کنترل دور موتور

کلیه اینورتر هاd دلتا Delta دارای 12 ماه گارانتی شرکت با کارت گارانتی معتبر میباشد.

همه واژه های “اینوتر” – “درایو” – “کانورتر” –  “VFD ” یا “3VF”   به صورت محاوره ای به دستگاهی که کنترل دور الکترموتورهای القایی را انجام میدهند گفته میشود  هرچند از نظر علمی و ترجمه تحت لفظی هرکدام از آنها میتوانند معانی متفاوت دارند.

 • کاهش جریان راه اندازی الکتروموتور
 • راه اندازی نرم الکترموتور با شتاب دلخواه
 • امکان توقف نرم با شتاب دلخواه
 • کاهش شدید اسطهلاک ادوات مکانیکی
 • صرفه جویی در مصرف انرژی به خصوص در کاربری های مثل پمپ و فن
 • حفاظت کامل و پیشرفته الکترموتور و بار
 • اصلاح ضریب قدرت الکتروموتور در شبکه برق ورودی
 • دسترسی به توابع پیشرفته ای جهت افزایش کارایی الکترموتور در فرآیندهای صنعتی
 • امکان مانیتورینگ و کنترل پیشرفته پارامترهای الکتریکی الکترموتور
 • و غیره ….
 • سطح ولتاژ تغذیه ورودی و نوع تک فاز یا سه فاز بودن آن باید مشخص شود.
 • توان و جریان الکتروموتور باید کوچکتر و یا مساوی توان و جریان اینوتر باشد.
 • نوع کاربری الکتروموتور که میتواند سنگین و یا نرمال باشد.
 • نیازهای خاص فرآیندی و سیستمی، همچون دقت بالا و دقیق در کنترل سرعت، ارتباط با شبکه های صنعتی و غیره …
 • اگر دمای محیط نصب اینورتر بیشتر از 40 درجه سانتیگراد باشد باید در انتخاب اینورتر مناسب، مدنظر قرارگیرد.
کاربری هایی نرمال :

کاربریهایی مثل پمپ، فن، هواکش و غیره … که درآنها حداکثر اضافه بار ایجاد شده روی الکتروموتور بیشتر از 120 درصد توان نامی الکتروموتور (طی حداکثر زمان 60 ثانیه ) تجاوز نمیکند را کاربریهای نرمال و سبک می نامند.

کاربرهای سنگین :

کاربریهایی مثل جرثقیل، کانوایر، کمپرسور، همزن، آسیاب، سنگ شکن و غیره … که درآنها حداکثر اضافه بار ایجاد شده روی موتور بیشتر از 150 درصد توان نامی الکتروموتور (طی حداکثر زمان 60 ثانیه ) تجاوز نمیکند را کاربریهای سنگین می نامند.

به طور کلی برای کاربری های عمومی مدل EL و مدل M متداول ترین مدل های مورد استفاده از درایو دلتا Delta  میباشند. برای کاربری های سنگین مدل های B و C2000 و برای کاربری های نرمال در توانهای بالاتر مدل CP2000  مورد استفاده قرارار میگیرد اما جهت انتخاب تخصصی و دقیق میتوانید یا با مطالعه مدل های مختلف اینورتر اینوت در همین صفحه از طریق بخش “اطلاعات بیشتر ”  با مشخصات بیشتر هرکدام از آنها  آشنا شوید تا دستگاه متناسب با نیاز خود را انتخاب نمایید و یا اینکه جهت انتخاب مدل مورد نیاز از مشاوره رایگان کارشناسان تخصصی الکتروبازار استفاده نمایید.

مدل EL، مدل M، مدل MS، مدل M، مدل B، مدل C200، 

اینورتر های دلتا از نظر کیفیت ، قدرت و گشتاور تولیدی در سطح بسیار مطلوبی میباشند به طوری که بسیاری از مشتریان و مصرف کنندگان محصولات این برند برخی از مدل های آن  را  فراتر از برند های معتبر اروپایی دانسته و به آنها ترجیح میدهند البته باید گفت که از نظر قیمتی نیز در برخی مدل ها قیمت های اینورتر Delta حتی از برندهای اروپائی نیز بالاتر است.

هدیه ویژه به مناسبت اولین خرید اینورتر دلتا از الکتروبازار 

 الکتروبازار به عنوان نمایندگی اینورتر دلتا Delta توزیع کننده آن در لاله زار تهران و کل کشور میباشد در جشنواره فروش ویژه، به مناسبت اولین خرید مشتریان محترم هدیه تخفیفی را تا مبلغ 500 هزار تومان ارائه کنیم .

با توجه به تنوع گسترده محصولات درایو دلتا درصورت نیاز به مشاوره جهت انتخاب درایو مورد نیاز و ترجیح به خرید آفلاین از طریق بخش تماس با ما یا شماره های 49625-021، 46012980-021 و 09020082182 با کارشناسان تخصصی الکتروبازار تماس بگیرید.

شماره های تماس جهت اخذ تخفیف جشنواره فروش

term of use